START
  O FIRMIE
  OFERTA
  CENNIK
  PROMOCJE
  KONTAKT

O FIRMIE

 

Właścicielka biura rachunkowego ELIDA - Monika Kozłowska jest wieloletnią księgową, która posiadana licencję Ministra Finansów nr 44885/2010 pozwalającą na usługowe prowadzenia ksiąg rachunkowych.  

Aby zapewnić Państwu fachową obsługę pracujemy na sprawdzonym i niezawodnym programie Symfonia zgodnym z wymogami Ministerstwa Finansów.

ELIDA posiada również ubezpieczenie OC w związku z czym ponosimy pełną odpowiedzialność za poprawność prowadzenia Państwa ksiąg rachunkowych. Działamy także zgodnie z etyką zawodową, co daje Państwu pewność zachowania przez nas całkowitej tajemnicy informacji.  

Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę wykonujemy dla Państwa czynności zarówno w zakresie księgowości, jak i w obszarze kadrowo-płacowym. Udzielamy również pomocy przy zakładaniu i prowadzeniu firmy, a także w kwestii doradztwa księgowo i kadrowego.  

Misją biura ELIDA jest zapewnienie Klientom obsługi na elitarnym poziomie, gdyż uważamy, że każda firma zasługuje na równe traktowanie bez względu na wielkość i formę prowadzonej działalności.

W związku z tym Klientom oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe dążenie do doskonalenia własnych umiejętności. Zadowolenie Klientów jest dla nas największą satysfakcją.

 

 

 

 

  START | O FIRMIE | OFERTA | CENNIK | PROMOCJE | KONTAKT

Copyright 2011 NatiD
Design by Templates Box. Create a free website.